Щодо здійснення санаторно-курортного лікування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС віднесених до ІІ категорії

c_100_100_16777215_00___images_coz_zaxict.jpgВідділ персоніфікованого обліку громадян управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації інформує, що згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 травня 2017 року № 255 внесено зміни до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки, та виділені кошти для здійснення санаторно-курортного лікування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС віднесених до ІІ категорії .

Запрошуємо всіх, хто має статус ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії та має бажання пройти санаторно-курортне оздоровлення у 2017 році, звернутися до відділу персоніфікованого обліку громадян управління соціального захисту населення (м. Олешки, вул. Гвардійська, 6, другий поверх, каб. № 12, тел. для довідок 4-57-25).