Коли людина опиняється за межою ……..!

У нашому  суспільстві існує певна категорія громадян, які не мають постійного місця проживання (бездомні) та в яких  відсутні документи, що підтверджують особу, а також  громадяни, що відбували покарання в місцях позбавлення волі та повинні мати при собі такі документи (довідка про звільнення, паспорт,  ідентифікаційний код).

Відповідно до Законів України «Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», в Олешківському районі прийнята районна програма «Медико-соціальна допомога бездомним громадянам, безпритульним дітям та особам звільненим з місць позбавлення волі на 2016-2017 роки». Таким чином на виконання цієї програми Олешківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради спільно   з районною організацією Товариства Червоного Хрестанадає допомогу продуктовими наборами та медикаментами. Для отримання продуктових наборів цім громадянам потрібно звернуться за адресою м. Олешки, вул. Центральна(Пролетарська),34в Олешківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради для обліку та реєстрації. Станом на 01.08.2017 року бездомним громадянам та особам звільненим з місць позбавлення волі територіальним центром разом з районною організацією Товариства Червоного Хреста було видано 55продуктових наборів на суму 5360 грн.. Для отримання одягу та взуття такі громадяни можуть звертатися до районної організації Товариства Червоного Хреста за адресою м. Олешки, Житлоселище,10.

Обов’язково мати при собі талон про проходження флюорографії.

Режим роботи: Пн.-Чт 8.00-17.00; Пт. 8.00-15.45
Обідня перерва: 12.00-12.45. Вихідний –Сб, Нд.

Джерело: http://tercentrtcyr.ks.ua/news/464-koli-lyudina-opinyayetsya-za-mezhoyu-.html