Розпочато підготовку до Дня Незалежності України

c_100_100_16777215_00___images_IMG_9296.JPG24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано, підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Відтак, 24 липня в районній державній адміністрації відбулось засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення 26-ої річниці Незалежності України, яке провела голова районної державної адміністрації О. Кравченко-Скалозуб.

— Наше завдання — провести заходи, які б несли в собі ідею патріотизму, національної гідності, — підкреслила очільниця району.

Отже, за задумом організаторів 26 та 27 серпня в Олешках на центральній площі міста відбудеться святкування у форматі ярмарки-фестивалю. Так, наприклад, 26 серпня пройдуть фестивалі народної, дитячої творчості та виробників Олешчини, ярмаркивакансій та туристичних маршрутів, працюватиме зона «Вільний мікрофон», відбудуться спортивні змагання. 27 серпня заплановано проведення козацьких забав, байк-,рок-фестивалівта багато іншого цікавого ізахоплюючого.Протягом двох днів працюватиме шкільний базар,прийматимуть охочих сфотографуватися фотозони, проходитиме фестиваль їжі, будуть організовані зони відпочинку тощо.

Тож, слідкуйте за новинами.