Команда єдності на шляху до перемог

c_100_100_16777215_00___images_Spartakiada_Syla_duhu.jpgЗ 06 по 09 червня у сонячній Одесі відбулись фінальні змагання V  Всеукраїнської  спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Команда учасників зазначених змагань від Херсонщини була затверджена начальником управління Фонду в Херсонській області Музикантом С. П.  з 11 переможців  обласної спартакіади в 6 видах спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс  та шахи.

Участь  від Олешківського відділення Фонду у  V  Всеукраїнської  спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» взяли :

-         П’ятикратний золотий призер обласних спартакіад Середа Олег Миколайович  з м. Гола Пристань

-         Двократна призерка обласних спартакіад Подвойська Ніна Василівна  з с. Подокалинівка Олешківського району

-         Двократний золотий призер обласних спартакіад Верещаєв Іван Анатолійович з  с. Костогризове  Олешківського району

Слід  зазначити, що нинішня збірна Херсонської  області – це не лише певна кількість переможців, це дружня родина, де панують взаємоповага, взаєморозуміння  та взаємодопомога. Напевно, дякуючи тому, що основний склад цієї  родини залишився незмінним вже кілька років, а супроводжуючими особами додано було лише наснаги і впевненості, що і спортивна форма в трьох видах, і аптечка з усіма необхідними медикаментами, супроводжуючі документи, проживання та харчування, реєстрація та жеребкування – все на належному рівні гарантовано.

Також хочеться висловити  подяку нашим партнерам у справі підготовки команди та організації поїздки на фінальні змагання, а саме: директору заводу «Прогрес» Іванову О.С., віцепрезиденту Асоціації фермерів України Кириченку С.Л., приватним підприємцям Л.В. Серпутько та Н.О. Кушнір. ( м. Гола Пристань)

Особливу подяку слід винести  начальникам районних відділень Фонду, представники яких склали плеяду спортсменів Херсонщини, які гідно виступили на фінальних змаганнях ювілейної спартакіади.

Виконавчою дирекцією Фонду було організовано для всіх учасників Всеукраїнської спартакіади поїздку на балет «Таємниці Віденського лісу» до Одеського оперного театру, який входить  в п’ятірку кращих оперних театрів світу. Також супроводжуючими особами було організовано оглядову екскурсію по вечірній Одесі.

Тож і результат дав про себе знати. На сім сходинок вище піднялася команда Херсонщини в порівнянні з попереднім 2016 роком, залишивши позаду місто Київ та Київську область, Вінницьку, Миколаївську та Харківську області.

Наша збірна посіла почесне 12 місце набравши 228 очок, як і збірна Чернігівської області, яка на 11 місці. Збірна Житомирської області, набравши 231 бал посіла 10 місце. Перше місце цього року виборола Дніпропетровська область, Друге – Донецька, а третє – Тернопільська. Одеська область посіла п’яте місце.

Потужно виступили наші спортсмени гросмейстер Іван Анатолійович Верещаєв з  с. Костогризове  Олешківського району, Ніна Василівна  Подвойська з с. Подокалинівка Олешківського району виборола 9 місце в змаганнях з бомбаскету,  а Середа Олег Миколайович з м. Гола  Пристань  у ваговій категорії понад 90 кг – виборов 11 місце в гирьовому спорті . Олег Миколайович вже вчетверте виступає на Всеукраїнських змаганнях і знову покращив свої ж досягнення.

Тож  команда збірної Херсонщини вже зараз налаштовує себе на досягнення нових вершин на наступних фінальних змаганнях, а ми в цьому їм будемо допомагати.

Олег Олексюк