ДІТИ ОЛЕШОК В «ІГРАХ ПАТРІОТІВ ХЕРСОНЩИНИ»

c_100_100_16777215_00___images_20170612_125654.jpg Наші діти люблять  Україну, ростуть справжніми патріотами і намагаються всіляко це довести. Тож, участь в обласному міжвідомчому інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини» стала нагодою продемонструвати свої знання про рідний край, бо Батьківщина починається з того місця, де ми народилися.

Активними учасниками гри стали учні Олешківської гімназії, які відвідують оздоровчий табір. Для них працівники Олешківської районної дитячої бібліотеки провели краєзнавчо – пізнавальну гру «Зелене диво Херсонщини».

Команди по черзі обирали рубрики, виконували завдання й отримували бали. У рубриці  «Пелюстковий бал»гравці  вгадували  рослинипо листю, а у рубриці «Співочі друзі» перевіряли себе на знання мелодій.

Доповнюючи пропущене слово назвою рослини  діти пригадали відомі вислови за рубрикою «Мудрослів’я», а потім  взяли  участь у вікторині «Зелений  NonStop». Обравши рубрику «Унікальні маршрути Таврії» гості  розгадали анаграму  і встановили, в якому районі Херсонської області садять сосни, вирощують рис та  смачні кавуни, буряки та виноград, кукурудзу та  ячмінь.

Ще багато цікавих завдань чекало на юних гравців, які вони з задоволенням виконували. Змагання пройшли весело та емоційно.