Новини

ВІДПОЧИВАЮТЬ ОЛЕШКІВСЬКІ КОЗАЧАТА!

       c_100_100_16777215_00___images_20170613_125354.jpgТрадиційно  місяць червень для працівників дитячих бібліотек  насичений заходами та рясний на відвідування читачів. У цей період особливо весело та гамірно в Олешківській районній бібліотеці для дітей.  Майже щодня у нас гості -  діти з оздоровчих  таборів  Олешківської гімназії та Олешківської ЗОШ №2 «Престиж».  І кожного разу на них чекають  цікаві заходи.

       Для учнів середнього шкільного віку, які відвідують  табір відпочинку Олешківської гімназії, працівники районної дитячої книгозбірні провели ерудит-гру «Збережем козацьку славу».

      Розділившись на команди «Козаки» та «Україночки» діти з великою активністю та задоволенням почали змагання.

      У грі "Показуха" представники  команд показували рухами, без слів, різні дії козаків. Наприклад, як козак скаче на коні, підкручує вуса, варить куліш, грає на бандурі та інші.

      Посміявшись досхочу гості перейшли до наступної гри "З'єднай слово", де продемонстрували свої словникові знання з козацької тематики.

      Відпочивши під час фізкультхвилинки "Козацька розминка"  діти з задоволенням взялися відгадувати зашифрований кросворд.

      Особливо весело пройшла гра "Куховари". Отримавши картки з назвами продуктів учні віртуально зварили  національну страву -  український борщ. У кожної команди він був різний і мабуть смачний.

      Козацький марш, який звучав під час  ерудит - гри  підбадьорював  юних козаків та козачок та додавав  гордості за причетність до славного козацького роду.c_100_100_16777215_00___images_20170613_125811.jpg