Новини

Колегія відділу культури Олешківської районної державної адміністрації

c_100_100_16777215_00___images_IMG_3596.JPG15 червня 2017 року в малій залі Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка відбулася колегія відділу культури Олешківської РДА.

На колегії були присутні директори, завідуючі , художні керівники клубних закладів, керівники народних аматорських колективів.

На колегії розглянуті питання:

-         Про організацію заходів щодо забезпечення дозвілля дітей та підлітків влітку 2017 року в закладах культури Олешківського району.

-         Робота закладів культури в умовах децентралізації в Україні.

-         Про організацію та проведення  обласних та районних  фестивалів в 2017 році.

         Розпочалася колегія з виступу начальника відділу культури Олешківської РДА Ірини Іванушкіної, яка зазначила, що дозвіллєва діяльність має надзвичайний вплив на формування особистості у дитячому віці. Всебічний і гармонійний розвиток людини є не лише високим соціальним ідеалом, а й необхідною умовою для вирішення завдань, що стоять на сучасному етапі розвитку суспільства. Заклади культури дають дітям можливість задовольнити свої духовні, пізнавальні, розважальні, фізичні, художні, аматорські та ін. потреби. Тому проблема поліпшення якості дозвіллєвої діяльності дітей в закладах культури є актуальною і соціально важливою.Основними завданнями організації дозвілля дітей та молоді є:

·         забезпечення всебічного розвитку дитини її особистісного зростання; 

·         формування суспільно-громадського досвіду особистості; 

·         розвиток, стимулювання та реалізація її духовного і творчого потенціалу; 

·         створення системи пошуку, розвитку й підтримки юних талантів, обдарувань; 

·         залучення до особистісно-значимих соціокультурних цінностей; 

·         виховання вольових якостей, формування активної життєвої позиції, здорового способу життя засобами фізичної культури, спорту та просвітницької роботи. 

Важливо, щоб організація  дозвілля дітей відповідала сучасним потребам і запитам дітей. З метою удосконалення процесу необхідно розвивати активні форми відпочинку й оздоровлення, впроваджувати технології колективного творчого виховання.

В обговоренні прийняли участь: Саранча Н.М., директор Виноградівського СБК, Голомашевич О.М., директор Привітнянського СБК, Пілюгіна Л.В., директор Раденського СБК та Напаснюк Л.П., директор Костогризівського СБК.

На колегії начальник відділу культури проінформувала всіх присутніх  про закони підписані Президентом України П.О.Порошенком, які визначають  напрями впровадження механізму децентралізації в Україні : «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та «Про основи державної регіональної політики».

Ірина Вікторівна закликала працівників культури  максимально донести до населення  об’єктивну інформацію про децентралізацію, використовуючи  методичні матеріали  з питання впровадження в Україні політики децентралізації, які надані Адміністрацією Президента України.

Також на  колегії обговорювалось питання організації та проведення  обласних та районних  фестивалів в 2017 році.

По кожному питанню, в обговоренні яких брали активну участь усі

керівники закладів культури прийнято конкретні рішення.

         На закінчення колегії Ірина Вікторівна побажала всім міцного здоров’я,  миру та творчої наснаги.