Новини

У 2018 році не тільки продовжуватимемо капітальний ремонт доріг, а й відкриємо нові автошляхи Херсонщини, - відзвітував Андрій Гордєєв

02/04/2018

Під час публічного звіту голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва за 2017 рік очільник області поінформував про виконані роботи на дорогах різного значення Херсонської області у минулому році й окреслив перспективні плани в роботі на 2018 рік.

Детальніше...

Андрій Гордєєв вручив державні нагороди

29/03/2018

28 березня під час публічного звіту голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив державні нагороди херсонцям.

Детальніше...

Туристичний сезон в області розпочнеться святкуванням на Кам’янській Січі

29/03/2018

Детальніше...30 квітня на Херсонщині стартує курортно-туристичний сезон.

Детальніше...

ДЕНЬ НОВОЇ КНИГИ!

29/03/2018

Детальніше...Нова книга має неповторний запах, приємна на дотик, таємнича за змістом…Скільки невідомого, цікавого, інтригуючого приховує вона під своєю обкладинкою!

Детальніше...

Чи готовий ти до справжніх відносин

29/03/2018

Детальніше...Молодість – це особливий час для саморозвитку, праці над своїми недоліками та характером, час для освіти та розвитку стосунків із соціумом. 

Детальніше...

Акція «Разом проти туберкульозу!»

29/03/2018

Детальніше...24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. 

Детальніше...

До свята Входження Господнього в Єрусалим відбудеться хода

29/03/2018

1 квітня християнами церков Херсонщини буде проводитися хода, присвячена святу Входження Господнього в Єрусалим.

Детальніше...

«Професійна кар’єра – плани на майбутнє»

29/03/2018

Детальніше...28.03.2018 року відбувся спільний профорієнтаційний захід для випускників Олешківського професійного ліцею за участю представників Швеейної фабрики «Юність» директора Тетяни Новодранової, заступника директора Олени Луценко та фахівця з профорієнтації Цюрупинського районного центра зайнятості Наталії Бондаревої.

Детальніше...

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ НА 2018 РІК

29/03/2018

Детальніше...Під час звіту голова обласної державної адміністрації А.Гордєєв поділився планами роботи на майбутнє. Серед пріоритетних напрямів розвитку Херсонщини визначено  налагодження системи зрошення.

Детальніше...

Шлях до підписання декларації з власним лікарем дуже простий - слідуєте цій інструкції

29/03/2018

Детальніше...Найголовніше, визначитися з людиною, котрій ви довіряєте. Сімейний лікар, терапевт або педіатр, з яким ви підпишете декларацію, має стати вашою першою довіреною особою в питанні здоров'я. 

Детальніше...

Відбувся Ярмарок вакансій

28/03/2018

Детальніше...27.03.2018 в Цюрупинському центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за участю головного старшини 57 Окремої мотопіхотної бригади прапорщика Юрія Тихоненко та заступника командира батареї з морально-психологічного забезпечення 40 Окремої артилерійської бригади лейтенанта Оксани Кращук, з метою орієнтації на службу до Збройних сил України.

Детальніше...

МОЗ затвердив Порядок надання первинної медичної допомоги

28/03/2018

Детальніше...Укладено Порядок надання первинної медичної допомоги – документ, який регламентує роботу терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, дає чіткий перелік послуг закладів «первинки» і формує нову культуру взаємодії лікаря та пацієнта. Уже з 1 липня абсолютно усі заклади первинної медичної допомоги (ПМД) мають керуватися цим документом.

Детальніше...

Пенсії для людей зі значним стажем та низькими зарплатами будуть збільшені без зміни пенсійної формули – Андрій Рева

27/03/2018

Детальніше...Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю журналістам розповів про варіанти вирішення проблеми низьких пенсійних виплат для людей зі значним розміром трудового стажу та малими зарплатами: «Проблема полягає в тому, що суми внесків до пенсійної системи є різними. 

Детальніше...

БІБЛІОТЕКА - ДІМ, ДЕ НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ!

27/03/2018

Детальніше...Ти любиш щось майструвати? Сумно вдома самому? Міркуєш, де можна цікаво провести дозвілля під час весняних канікул?

Детальніше...