Новини

ОГОЛОШЕННЯ

16/08/2017

Детальніше...

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

- запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

Детальніше...

Держенергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

16/08/2017

Детальніше...

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

Детальніше...

«Реформа державної служби: зміни та шляхи впровадження»

16/08/2017

 

З моменту набуття Україною незалежності інститут державної служби перетворився на самодостатню частину механізму державного управлінння, яка забезпечує реалізацію функцій держави. Разом з тим, сьогодні в Україні формується демократично правова держава. Цей процес передбачає необхідність подальшого розвитку нормативно-правового забезпечення державної служби. Подальше вдосконалення цого різновиду діяльності має бути спрямоване на підвищення рівня керованості найважливіших відносин у сфері державної служби, а тому на створення умов для ефективного виконання державними службовцями своїх трудових функцій. Сучасна державна служба знаходиться у стані свого розвитку та подальшого формування, в основі чого лежить продовження процесу формування механізму державного управління.

Детальніше...

Неприємна ситуація що склалася з твердими побудовими відходами

11/08/2017

08 серпня 2017 року на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було заслухане питання про ситуацію, яка склалася з вивозом твердих побутових відходів в місті Олешки.  Комісія визнала, що в місті Олешки склалася критична ситуація з вивозом твердих побутових відходів, яка може перерости в надзвичайну.

Детальніше...

Рекордний липень 2017: ОСББ скористалися "теплими кредитами" майже на 30 млн грн., що в 4 рази більше ніж у липні 2016 року

11/08/2017

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили "теплих кредитів" на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лиши 7 млн гривень.

Детальніше...

1 млн процедур оголошено в електронній системі ProZorro

04/08/2017

3 серпня, кількість тендерів в електронній системі публічних закупівель ProZorro сягнула одного мільйона. Мільйонну закупівлю оголосила Військова частина 3057 Національної гвардії України в м. Маріуполь.  Військова частина закупила крупи на суму 19 400 грн.

Детальніше...

Олешківчани активно користуються адмінпослугами

04/08/2017

Детальніше...Від початку нинішнього року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Херсонської області зареєстрували 18537 земельних ділянок. Найбільше їх зареєстровано у Голопристанському та Бериславському районах – 1695 та 1504 ділянок відповідно.

Детальніше...

В Олешківському районі учасники АТО отримали найбільшу кількість дозволів на розроблення землевпорядної документації

04/08/2017

Детальніше...Учасники антитерористичної операції на території Херсонської області на разі завершили процес оформлення у власність 1164 земельних ділянок з різним цільовим призначенням. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 1302,3 гектарів. Найбільше земельних ділянок – 271 (115,6 га), надано військовим у місті Херсоні, Каховському – 158 (289,1 га) та Білозерському – 107 (116,8 га) районах.

Детальніше...

Здійснення обстежень стосовно підтвердження права на призначення допомоги

04/08/2017

Детальніше...За І півріччя 2017 року головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації з метою підтвердження права на призначення допомоги обстежено 99 сімей.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації долучилось до Інтернет-порталу iGov

04/08/2017

Детальніше...На Херсонщині завдяки Інтернет-порталу iGov (www.igov.org.ua) триває впровадження цілого комплексу соціальних онлайн-сервісів, який включає 22 найбільш запитувані послуги соціального характеру. Серед них – отримання житлово-комунальної субсидії або інформації про її нарахування, призначення різного роду допомог, у тому числі при народженні дитини, інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, на дітей одиноким матерям і на дітей-сиріт.

Детальніше...

В Олешках з'явився пам'ятник воїнам-афганцям

03/08/2017

Детальніше...2 серпня 2017 року в Парку Слави м. Олешки відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку воїнам -  інтернаціоналістам.

Детальніше...

Трагічно пішов з життя учасник АТО

03/08/2017

Детальніше...Трагічно пішов з життя учасник антитерористичної операції Микола Найденко з Виноградового, 09.07.1970 р.н. Захищав Батьківщину з липня 2015 по липень 2016 року. Брав участь в АТО у складі військової частини В-2250 (м. Костянтинівка). У нього залишилася дружина та дорослий син Артем. Районна державна адміністрація спільно з керівництвом сільскої ради займається організацією поховання. Світла пам'ять!

Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення

02/08/2017

Детальніше...Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Детальніше...

Президент підписав Закон щодо гуманного ставлення до тварин із зауваженнями та пропозиціями

02/08/2017

Детальніше...Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин» та направив до Уряду пропозиції із удосконалення окремих положень законодавчих актів України з огляду на внесені цим Законом зміни.

Детальніше...