Новини

Євген Рищук «Від першої особи» про інвестиційний клімат області та альтернативну енергетику

22/06/2017

Детальніше...Вчора заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук взяв участь у програмі «Від першої особи» та відповів на актуальні питання, які стосуються альтернативної енергетики, залученню інвестицій та розвитку річкової інфраструктури.

Детальніше...

В Україні сьогодні вшановують пам'ять жертв Другої світової

22/06/2017

Детальніше...В Україні у четвер, 22 червня, - День Скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Детальніше...

Мітинг до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22/06/2017

Детальніше...Перший день, другий, третій, п’ятий… сотий - 1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги. Усе далі й далі відходять сумнозвісні події Другої світової війни. Ось уже 76 рік пройшов від тієї страшної  пам’ятної червневої пори, коли  пролунали страшні слова: «Війна…», та в пам׳яті людській вони залишаться назавжди.

Детальніше...

Олешківська райдержадміністрація діє на упередження

21/06/2017

Детальніше...Реагуючи на публічну інформацію, що з’явилась на теренах інтернету, стосовно проведення 24 червня на березі р. Конка відкритого чемпіонату м. Олешки з пляжного волейболу та з метою упередження надзвичайних випадків безпосередньо на воді, в  Олешківській районній державній адміністрації сьогодні, 21 червня, відбулась нарада з представниками профільних організацій і служб.

Детальніше...

Спортивні змагання вихованців ДНЗ "Веселі старти"

21/06/2017

Детальніше...14 червня 2017 р. на базі Палацу спорту в м.Гола Пристань відбулися традиційні міжрайонні змагання «Веселі старти» серед дітей старших груп ДНЗ.

Детальніше...

Профілактична робота при шкільних літніх таборах

21/06/2017

Детальніше...У червні місяці 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базах Олешківських шкіл організували роботу у літніх школах.

Детальніше...

Можливості отримання навчання в службі зайнятості

21/06/2017

Детальніше...Щоб отримувати радість від життя, людині інколи слід щось змінювати: колір волосся, помешкання, оточення, захоплення, сферу діяльності. У період пошуку роботи зареєстровані безробітні маютьунікальний шанс відкрити в собі нові таланти та змінити життя на краще. Реалізувати цей шанс можна шляхом безкоштовного отримання додаткової професії, яка буде і цікавою, і прибутковою.

Детальніше...

В Олешківському районі завершено посівну

20/06/2017

Детальніше...Як повідомляє відділ агропромислового розвитку, вся посівна площа сільськогосподарських культур під урожай 2017 року становить на рівні 53283 га., та складає 109,2 % до показників минулого року, що більше на 4491га.

Детальніше...

Команда єдності на шляху до перемог

19/06/2017

Детальніше...З 06 по 09 червня у сонячній Одесі відбулись фінальні змагання V  Всеукраїнської  спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Команда учасників зазначених змагань від Херсонщини була затверджена начальником управління Фонду в Херсонській області Музикантом С. П.  з 11 переможців  обласної спартакіади в 6 видах спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс  та шахи.

Детальніше...

ДІТИ ОЛЕШОК В «ІГРАХ ПАТРІОТІВ ХЕРСОНЩИНИ»

19/06/2017

     Детальніше... Наші діти люблять  Україну, ростуть справжніми патріотами і намагаються всіляко це довести. Тож, участь в обласному міжвідомчому інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини» стала нагодою продемонструвати свої знання про рідний край, бо Батьківщина починається з того місця, де ми народилися.

Детальніше...

ВІДПОЧИВАЮТЬ ОЛЕШКІВСЬКІ КОЗАЧАТА!

19/06/2017

       Детальніше...Традиційно  місяць червень для працівників дитячих бібліотек  насичений заходами та рясний на відвідування читачів. У цей період особливо весело та гамірно в Олешківській районній бібліотеці для дітей.  Майже щодня у нас гості -  діти з оздоровчих  таборів  Олешківської гімназії та Олешківської ЗОШ №2 «Престиж».  І кожного разу на них чекають  цікаві заходи.

Детальніше...

Українці продовжують активно оформлювати документи для безвізу

19/06/2017

Детальніше...Як повідомляє Управління державної міграційної служби у Херсонській області, за п’ять місяців поточного року біометричні паспорти для безвізового пересування країнами ЄС вже оформило 27 тисяч мешканців Херсонщини.

Детальніше...

В Олешках відзначили День медичного працівника

19/06/2017

Детальніше...Лікар – одна з невеликого числа професій, які називають вічними. І не даремно, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя від самого його зародження і до скону. Ці пильні вартові нашого здоров’я мають бути не лише міцними духом, але й, як казав видатний ескулап Авіценна, ще й “володіти поглядом сокола, руками дівчини, мудрістю змії і серцем лева”.

Детальніше...

Кабмін відкрив доступ до реєстру обтяжень рухомого майна

19/06/2017

Детальніше...Кабінет міністрів ухвалив рішення запровадити електронний сервіс, що надає можливість для фізичних та юридичних осіб вільного доступу через мережу Інтернет до Держреєстру обтяжень рухомого майна.

Детальніше...