Новини

Облік пільгових категорій громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

15/12/2017

Детальніше...В Олешківському районі в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільгових категорій громадян на обліку перебувають та користуються пільгами 469 громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. 

Детальніше...

Для підвищення вашого комфорту та зручності Держгеокадастр відкрив можливість замовлення найбільш популярних послуг онлайн.

15/12/2017

Детальніше...Ними можна скористатися в будь-який зручний час, без черг та обмежень. Перелік послуг, доступних в Інтернет, постійно розширюється.

Детальніше...

Більше 6 млрд грн. інвестицій залучено в економіку України завдяки програмі «теплих кредитів»

15/12/2017

Детальніше...Урядова програма «теплих кредитів», якою за три роки скористалося майже 400 тис. родин, дозволила залучити більше 6 млрд грн. в економіку країни. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Sergiy Savchuk, виступаючи на конференції "Енергоефективність у житловому секторі - шлях до енергонезалежності країни" в УКРІНФОРМ 14 грудня.

Детальніше...

Електронна вікторина «Світ молоді: молодіжні субкультури»

15/12/2017

Детальніше...14 грудня в КЗ Олешківська центральна районна бібліотека завітали учні 9-А класу Олешківської СШ №2 I-III ст., щоб взяти участь в електронній вікторині «Світ молоді: молодіжні субкультури», яку підготували бібліотекарі.

Детальніше...

У Козачих Лагерях знищували вибухівку

15/12/2017

Детальніше...14 грудня особовим складом групи піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт АРЗ СП виконані роботи по знешкодженню та знищенню артилерійського снаряду 152 мм у Олешківському районі, виявленого в районі сміттєзвалища поблизу с. Козачі Лагері.

Детальніше...

Адреси пунктів обігріву в Олешківському районі

15/12/2017

Детальніше...У період різкого зниження температури та з метою недопущення переохолодження людей у Олешківському районі будуть розгорнуті пункти обігріву, де безкоштовно кожен може випити гарячого чаю і зігрітися. Адреса та місця розташування пунктів обігріву за якими можна звертатися:

Детальніше...

Жителі Херсонщини можуть скористатися послугами міграційних органів через Інтернет

15/12/2017

Детальніше...Ні для кого не секрет, що послуги міграційної служби, такі як оформлення закордонного паспорту або ID-картки, є одними з найбільш запитуваних серед населення. Ажіотаж навколо них часто призводить до напруги та величезних черг під владними кабінетами.

Детальніше...

Комісійні обстеження закладів торгівлі в місті Олешки

14/12/2017

Детальніше...14 грудня 2017 року в складі створеної робочої групи провідними фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Цюрупинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області згідно доручення 55-д від 18.11.2016 р “Про посилення в районі боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольної продукції“ були проведені комісійні  обстеження закладів торгівлі в місті Олешки.

Детальніше...

ГРАЙ! ЧИТАЙ! ПІЗНАВАЙ!

14/12/2017

Детальніше...13 грудня дитячу книгозбірню КЗ Олешківська центральна районна бібліотека відвідали учні 5-Б класу Олешківської гімназії (класний керівник Федорів В. В.), щоб разом із бібліотекарем відправитися в літературну подорож « ГРАЙ! ЧИТАЙ! ПІЗНАВАЙ!».

Детальніше...

На базі районного територіального центру в зимовий період 2017-2018 року функціонує пункт обігріву

14/12/2017

Детальніше...У нашому суспільстві існує категорія громадян:

- які не мають постійного місця проживання (бездомні) та відсутні документи;

- громадяни, що відбували покарання в місцях позбавлення волі та повинні мати при собі такі документи:

Детальніше...

Відбулась урочиста сесія Олешківської районної ради

14/12/2017

Спільне фото на згадку і до роботи. Депутати Олешківської районної ради розпочали 26ту сесію.

Детальніше...

14 грудня -День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14/12/2017

Детальніше...14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

Урочистості до Дня вшанування ліквідаторів на ЧАЄС

14/12/2017

Детальніше...14 грудня  в м.Олешки відбулись урочистості із вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю першого заступника Олешківської районної державної адміністрації – Артема Сопова, заступника голови Олешківської районної ради – Костянтина Буганова, представників міської ради, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС, представників трудових колективів та громадськості, учнів навчальних закладів міста.

Детальніше...

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

13/12/2017

Детальніше...За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина), в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

Детальніше...

Стрес та прийоми його подолання

13/12/2017

Детальніше...Найчастіше вважають, що стрес — проблема, з якою стикаються вже дорослі, але це далеко не так. Стрес у підлітків – часте явище, і до нього можуть привести дуже багато причин. Стрес може не залишати ніяких слідів, або ж супроводжуватися станом тривоги, нервовим зривом, депресією. На жаль, бувають навіть випадки суїциду.

Детальніше...