Новини

Відбулася чергова колегія Олешківської райдержадміністрації

19/10/2017

18 жовтня 2017 року відбулась колегії Олешківської районної державної адміністрації. 

Детальніше...

В Олешківському районі відбулась військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності»

18/10/2017

Детальніше...Днями в Олешківському районі за підтримки Олешківської районної державної адміністрації та Олешківської районної ради, відбулося свято спорту, патріотизму, творчості та витримки, відкрита військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності» на базі Великокопанівського лісництва.

Детальніше...

Як в Олешках відзначили День захисника України

18/10/2017

Козацькі шапки, шаровари, вишиванки – ні, це не театралізована вистава, ці серйозні школярі без 5 хвилин справжні козаки. Святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва в Олешках розпочалося із посвяти у козачата. За традицією приймати присягу вирішили на священному для козаків місці, де 306 років тому під проводом Костянтина Гордієнка заснували Олешківську Січ.

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

18/10/2017

Детальніше...Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

Детальніше...

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА в питаннях та відповідях

18/10/2017

Детальніше...Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” прийнято 03.10.2017 № 2148-VIII. Закон набув  чинності  з дня, наступного за днем його опублікування, тобто з 11.10.2017, деякіпункти застосовуються з 01 жовтня 2017 року, деякі - з січня 2018-го.

Детальніше...

За кошти районного бюджету придбали дитячий ігровий майданчик

18/10/2017

Детальніше...Чудовий приклад об'єднання зусиль для досягнення загального результату. За кошти районного бюджету придбали дитячий ігровий майданчик для військового містечка військової частини №А1836 (м Олешки). А військовослужбовці, в свою чергу, власними силами встановили ці каруселі і гойдалки на території містечка.

Детальніше...

Посвята в козачата

17/10/2017

14 жовтня, у День захисника України та День Українського козацтва, на території Олешківсько Січі відбулась посвята в козаки молодого покоління  Олешшя, церемонію якої  провели місцеві козаки Іван Залуцький, Валентин Кравченко та Юрій Білий. Отамани  заповідали юним козачатам берегти рідну землю.На пам'ять про урочисту подію хлопчаки отримали приємні сюрпризи.

ЦНАПи зможуть видавати посвідчення водія і реєструвати шлюби

17/10/2017

11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Детальніше...

Володимир Гройсман: Головне завдання цього пленарного тижня - дати старт медичній реформі

17/10/2017

Детальніше...Ключовим завданням цього пленарного тижня роботи Верховної Ради України є підтримка пакета законопроектів з медичної реформи. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше...

Президент: Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією

17/10/2017

Детальніше...Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

Детальніше...

Незабутній святковий концерт.

17/10/2017

Детальніше...14 жовтня 2017 року у Комунальному закладі «Олешківський центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка» відбувся незабутній, яскравий святковий концерт, присвячений Дню захисника України, Дню козацтва та Покрови. Яскраві костюми, декорації, виступи талановитих вокалістів, а також народних колективів, театралізовані постановки не залишили глядачів байдужими та запам’ятаються їм надовго.

Детальніше...

ПРО ПОДВИГИ, ПРО ДОБЛЕСТЬ І ПРО СЛАВУ…

17/10/2017

Детальніше...З ентузіазмом бібліотекарі Олешківської районної бібліотеки для дорослих та Олешківської районної бібліотеки для дітей взяли участь у заходах з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та світлого, радісного свята – Покрови Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

Про роботу органів Пенсійного фонду України в Херсонській області щодо пенсійної реформи

13/10/2017

Детальніше...Станом на 01.10.2017 в Херсонській області на обліку перебуває 283,2 тис. пенсіонерів (довідково - крім того налічується 11409 військових пенсіонерів, пенсії  яких не підлягають осучасненню).

Детальніше...

Пенсійна реформа в дії

13/10/2017

Детальніше...11 жовтня, набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», напередодні було багато обговорень, думок, припущень. Тож на семінар для безробітних осіб старше 45 років в Цюрупинський центр зайнятості 12 жовтня, для роз’яснення та ознайомлення із змінами, запросили начальника відділу обслуговування громадян Управління Пенсійного Фонду Цюрупинського району Куренкову Тетяну.

Детальніше...

Регіональний масовий захід з профорієнтації молоді «Твоя професія – майбутнє Херсонщини».

13/10/2017

Детальніше...10 жовтня 2017 року в м. Херсоні відбувся регіональний масовий захід з профорієнтації молоді «Твоя професія – майбутнє Херсонщини» з метою профілактики безробіття для учнівської молоді та сприяння подоланню безробіття серед молоді,  що перебуває на обліку в центрах зайнятості, ознайомлення з перспективними напрямками економічного розвитку області, потребами ринку праці та орієнтації учасників на професії, що мають сталий попит на регіональному ринку праці,  отримання інформації про професійно-технічні заклади Херсонщини тощо.

Детальніше...