Проект програми соціально- економічного та культурного розвитку Олешківського району на 2018 рік

Пропонуємо до обговорення проект програми соціально-економічногота культурного розвитку Олешківського району на 2018 рік.

Програма визначає цілі соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік, основні завдання та заходи щодо досягнення головної мети — зростання добробуту і підвищення якості життя населення.

Пріоритети Програми розроблялися на основі оцінок соціально-економічного стану кожної територіальної громади.

Саме тому в пріоритеті Програми -  заходи, спрямовані на забезпечення комплексного розвитку соціально-гуманітарної сфери, збереження та використання природних ресурсів у контексті сталого розвитку. забезпечення екологічної безпеки, розвиток галузей економіки – промисловий комплекс, сільське господарство тощо.

Свої пропозиції та запитання, стосовно соціально-економічного розвитку району або надсилайте їх на електронну адресу районної державної адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ваші ініціативи та пропозиції будуть долучені до проектупрограми на наступний рік..

Сподіваємося на відкритий діалог, конструктивні пропозиції та практичні дії заради позитивних змін.

Проект програми