24 листопада запрошуємо до обговорення

24 листопада 2017 рокуОлешківська районна державна адміністрація за участі Олешківської районної ради проводитиме публічну презентацію Програми економічного, соціального та кульутрного розвитку Олешківського району на 2018 рік.

Програма визначає цілі соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік, основні завдання та заходи щодо досягнення головної мети — зростання добробуту і підвищення якості життя населення.

Пріоритети Програми розроблялися на основі оцінок соціально-економічного стану кожної територіальної громади.

Саме тому в пріоритеті Програми -  заходи, спрямовані на забезпечення комплексного розвитку соціально-гуманітарної сфери, збереження та використання природних ресурсів у контексті сталого розвитку. забезпечення екологічної безпеки, розвиток галузей економіки – промисловий комплекс, сільське господарство тощо.

Презентація програми розпочнеться о 14.00 годині у великій залі районного Центру культури та дозвілля.

Запрошуємо депутатський корпус районної та місцевих рад району, представників політичних партій та громадських організацій, районних установ та підприємств, громадськість району до участі  у заході.

Під час презентації буде можливість надати свої пропозиції та запитання, стосовно соціально-економічного розвитку району або надсилайте їх на електронну адресу районної державної адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ваші ініціативи та пропозиції будуть долучені до проектупрограми на наступний рік..

Сподіваємося на відкритий діалог, конструктивні пропозиції та практичні дії заради позитивних змін.