Приєднуємося до формування календаря подій на 2018 рік!

Шановні друзі та колеги, на Херсонщині упродовж року відбувається багато різноманітних фестивалів, конкурсів, шоу-програм, проте вони не завжди відомі широкому загалу. Саме з метою інформування жителів та гостей області, розширення рамок туристичного сезону командою управлінням туризму та курортів формується Календар подій Херсонщини на 2018 рік.

До календаря увійдуть найвизначніші культурно-мистецькі та спортивно-туристичні, розважально-атракційні заходи, що відбудуться у наступному році та можуть привернути увагу як українських, так й іноземних туристів.
Звертаємось до Вас з проханням долучитися до формування Подієвого календаря-2018 та надіслати нам до 01 листопада 2017 року перелік найяскравіших заходів (фестивалі, ярмарки, акції, конкурси, тощо), які відбудуться на території Вашого міста/району за вказаною формою та фотографії заходів (3-5 фото). Інформацію надсилати на наш e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело: http://visitkherson.ks.ua/novyny/priyednuyemosya-do-formuvannya-kalendarya-podij-na-2018-rik/