Впровадження пенсійної реформи

3 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Органи Пенсійного фонду України організаційно, технологічно та фінансово готові до впровадження пенсійної реформи. Перерахунки пенсій здійснюватимуться автоматично, тому немає необхідності пенсірнерам особисто звертатись до пенсійної служби із заявою щодо проведення перерахунку пенсійних виплат.

Інформацію про результати жовтневих перерахунків пенсій громадяни можуть отримати через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, звернувшись до громадськоїприймальнів Олешківському районі, де відокремлено спеціаліста, який буде роз'яснювати аспекти пенсійної реформиабозателефонувавши до "гарячої лінії" Олешки- (05542) 4-40-39.