Для фахівців – оцінювачів є робота. Приходьте до РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

Оголошується конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності,

який відбудеться 28.07.2017 року.

Визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладанні договорів оренди:

1.      Об’єкт: склади №№ 3,4, підвал та туалет загальною площею 760,9 кв. м, що перебувають на балансі Аварійно – рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області за адресою: Херсонська обл., Білозерський район, с. Благодатне (Петрівське).

2.      Об’єкт:

- приміщення в будівлі гуртожитку (основна лікувальна споруда) площею 24,5 кв. м;

- приміщення в будівлі лазні-пральні площею 18,2 кв. м;

- приміщення в будівлі лікувально-виробничої майстерні площею 16,5 кв. м;

- приміщення в будівлі лікувально-виробничої майстерні площею 17,8 кв. м;

- приміщення в будівлі поліклініки площею 21,3 кв. м;

- приміщення в будівлі ПВЧ площею 19,3 кв. м;

- приміщення в будівлі гуртожитку площею 21,8 кв. м;

- приміщення в будівлі ДІЗО площею 14,7 кв. м;

- приміщення в будівлі лікувально-виробничої майстерні площею 19,8 кв. м;

- приміщення в будівлі старого штабу площею 15,6 кв. м;

- приміщення в адмінбудівлі площею 23,2 кв. м, що перебувають на балансі Державної установи "Херсонська виправна колонія (№61) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня" за адресою: м. Херсон, вул. Дружби, 4.

3.      Об’єкт: фруктосховище загальною площею 836,7 кв. м та будівля винного цеху загальною площею 459,8 кв. м, що перебуває на балансі ДП «Степовий ім. В.М. Виноградова філіал УкрНДІЛГА» за адресою: м. Олешки, дослідне лісництво.

4.      Об’єкт: службове приміщення площею 4,0 кв. м першого поверху будівлі, яка перебуває на балансі РСЦ МВС в Херсонській області за адресою: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 12.

5.      Об’єкт: службове приміщення площею 4,0 кв. м першого поверху будівлі, яка перебуває на балансі РСЦ МВС в Херсонській області за адресою: м. Генічеськ, вул. Відродження (Петровського), 170.

6.      Об’єкт: частина холу площею 7,0 кв. м четвертого поверху адмінбудівлі, яка перебуває на балансі філії «Херсонський обласний автомобільно-учбовий комбінат» УДП «Українського державного підприємства по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс» та розташована за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 46.

Визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договорів оренди:

1.      Об’єкт: частина ліфтового холу  площею 10,0 кв. м на шостому поверсі навчального корпусу № 1, що перебуває на балансі Херсонського державного університету за адресою: м. Херсон, вул. Університетська, 27.

2.      Об’єкт: частина нежитлового приміщення загальною площею 14,17 кв. м на першому поверсі будівлі учбового корпусу № 3, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 22.

Докладну інформацію читайте в газеті «Відомості приватизації» від 10.07.2017 року № 53 (1073).