ІНФОРМАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКИХ БУДЕ ЗАЛУЧЕНО ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ДЕРЖМАЙНА

1. Об’єкт:Частина приміщення площею 8,0 кв. м. на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 1, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 24.

Платник: ПВКФ «Ірина».

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

2. Об’єкт:Частина приміщення площею 10,0 кв. м на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 3, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 22.

Платник: ПВКФ «Ірина».

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

3. Об’єкт:Частина приміщення технічного поверху площею 5,2 кв. м, частина даху площею 10,0 кв. м та частина коридору дев’ятого поверху площею 8,4 кв. м в гуртожитку № 3, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, вул. Миру,44.

Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Платник: ПрАТ «МТС УКРАЇНА»

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

Конкурс відбудеться в РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим  та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14-й годині 22.06.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.

Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 07.06.2017 року № 43-44 (1063 - 1064).

1.  Об’єкт:  двоповерхова адміністративна будівля літ. А площею 219,0 кв. м (реєстровий номер 22737830.1.ЛАЧБЮГ003), що перебуває на балансі Голопристанського міськрайонного  центру  зайнятості,  за   адресою:  Херсонська  обл.,   м. Гола  Пристань,  вул. 1 Травня, буд. 67.

Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим  та м. Севастополі.

Платник: Комунальний заклад Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

2.   Об’єкт:   частина даху загальною площею 50,0 кв. м у будівлі, що перебуває на балансі ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», за адресою: Херсонська обл., м. Олешки (Цюрупинськ), вул. Поштова, 52.

Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Платник: ПрАТ «ВФ Україна».

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

3.  Об’єкт:  вбудовані нежитлові приміщення площею 22,0 кв. м будівлі (реєстровий № 21560045.2200.АААЖЕИ998)  відділення  зв’язку  ЦПЗ № 2, що перебувають на балансі ХД ПАТ «Укрпошта», за адресою: Херсонська обл., Великолепетиський р-н, с. Демидівка, вул. Основікова, 36.

Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Платник: ХФ ПАТ «Укртелеком».

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

Конкурс    відбудеться    в   РВ   ФДМ  в   Херсонській   області,   АР   Крим   та   м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14-й годині 30.06.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.

Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 12.06.2017 року № 45 (1065).