Відбудеться звіт голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва

28 березня  о 13:00 в ККЗ «Ювілейний», що в Херсоні, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв публічно звітуватиме громаді Херсонщини про результати роботи за 2017 рік і доповість про використання коштів обласного бюджету та основні досягнення області у соціально-економічній сфері й залученні інвестицій.

На широкий загал будуть винесені питання стану справ у галузях охорони здоров’я, освіти та науки, спорту та фізичного виховання. Приділиться увага і розвитку туризму, культури й духовності. Також Андрій Гордєєв надасть інформацію про зміцнення обороноздатності області та посилення інформаційної безпеки.

Під час звіту робитиметься акцент на реформі децентралізації  і на подальших напрямах розвитку Херсонської області.
По завершенні офіційної частини відбудеться підхід до преси та громадськості.

Акредитація за номером 095 348 94 20 (Ірина).