Події

23 лютого 2018 року відбудется щорічний звіт голови районної державної адміністрації !

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності   райдержадміністрації 23 лютого 2018 року відбудется щорічний звіт голови районної державної адміністрації  про проведену роботу.

На зустріч  запрошуються представників громадських організацій, засоби масової інформації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадяни. Звіт буде розміщено на веб-сайті районної державної адміністрації.

Захід розпочнеться о 10.00 годині в залі засідань районної державної адміністрації (праве крило ІІІ поверх).