Події

20-22 ЛЮТОГО В ХЕРСОНІ ПРОЙДЕ АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА "ФЕРМЕР-2018", В РАМКАХ ЯКОЇ ПРОЙДУТЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТА КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ ХЕРСОНСЬКИХ АГРАРІЇВ

Вже традиційно щорічно на території ККЗ «Ювілейний» (м. Херсон, вул. Перекопська, 11) з 20 по 22 лютого 2018 року проводитиметься південна агропромислова виставка «Фермер-2018»

, органіхована Департаментом агропромислового розвитку ХОДА. В її рамках планується проведення наступних заходів:

Конференція на тему: «Сучасні тенденції агробізнесу. Підтримка аграріїв» - 20 лютого 2018 року о 10.00

На конференції буде обговорено інформацію про основні механізми підтримки суб’єктів агропромислового комплексу шляхом залучення коштів проектів міжнародної технічної допомоги та фінансування з державного та обласного бюджетів, окреслюватимуться пріоритетні напрямки розвитку в агропромисловій сфері;

Круглий стіл на тему: «Інноваційні технології у вирощуванні плодоовочевих культур та картоплі. Земля та технології» - 21 лютого 2018 року о 11.00 спільно з Інститутом зрошуваного землеробства НААН.

До участі у заходах запрошуються представники фермерських та особистих селянських господарств, підприємств харчової та переробної промисловості, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, проектів міжнародної технічної допомоги, банківських та наукових установ, громадських організацій та об’єднань сільгосптоваровиробників.

Участь у заходах безкоштовна. В разі зацікавленості повідомте, будь ласка, про вашу участь у заходах в Департамент агропромислового розвитку ХОДА за номерами: (0552) 42 27 62, (0552) 42 27 40