Події

01.02.2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ПО ТЕМІ: ВПРОВАДЖЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК У ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСТІ

1 лютого о 10.00 відбудеться круглий стіл на тему «Впровадження аграрних розписок у Херсонській області».

Захід проводитиметься за сприянням Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, представниками Проекту «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською конфедерацією.

Під час заходу відбудеться ознайомлення сільгосптоваровиробників області з інструментом аграрних розписок.

Запрошуємо зацікавлених осіб прийняти участь у круглому столі, який відбудеться за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, зал засідань, 4-й поверх, конференц-зал.