Події

У Херсоні відбудеться допрем'єрний показ фільму "Міф"

Всеукраїнський прокат фільму “Міф” про Героя України оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі, розпочнеться 8 лютого.

Так, у Херсоні 31 січня о 19:00 в к/т Multiplex (“Фабрика”, вул. Залаегерсег, 18) відбудеться допрем'єрний показ фільму "Міф" за участі режисера фільму Івана Яснія та брата Василя Сліпака – Ореста.

"МІФ" – новий фільм авторів стрічки "Добровольці Божої Чоти", Леоніда Кантера та Івана Яснія вийде на екрани українських кінотеатрів у лютому 2018 року.

Фільм розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Василь народився у Львові, але згодом переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати "щастям": ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь "Міф" Сліпак загинув від кулі снайпера.

Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. Використано безліч архівних відео, які показують героя у повсякденні та на сцені. Також переплітаються дві сюжетні лінії, які подібні настільки, що забуваєш, де вигадка, а де реальність. Одна – це оповідання Джанні Родарі "Джельсоміно в країні брехунів" про хлопчика, що мав унікальний голос та боровся ним із негідниками; а друга – історія про Василя, який поклав свій голос і життя у боротьбі за свою країну, оскільки не міг мовчати.

Режисерський дует Леоніда Кантера та Івана Яснія відомий повнометражним фільмом "Добровольці Божої Чоти", який було показано у 23 країнах світу на всіх континентах.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати прес-конференцію 31 січня о 18:00 в залі кінотеатру.

На прем’єрі будуть присутні режисер фільму Леонід Кантер та героїня фільму, доброволець Галинка «Перлинка» Клемпоуз.

Джерело