18 жовтня - засідання колегії райдержадміністрації

В середу, 18 жовтня 2017 року, о 10.00 відбудеться засідання колегії райдержадміністрації.

Під час засідання розглядатимуться наступні  питання:

1. Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку  Олешківського району на 2017 рік за 9 місяців
2017 року.

2. Про  підсумки   виконання   районного бюджету та місцевих бюджетів району за 9 місяців  2017 року.

3. Про забезпечення соціальних гарантій учасників бойових дій в районі

4. Про забезпечення дотримання в районі житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

5. Про стан документального оформлення полігонів твердих побутових відходів в районі.

6. Про роботу з виконання в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та стан виконавської дисципліни  за підсумками ІІІ кварталу 2017 року.

Захід проводитиметься у будівлі районної державної адміністрації за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, актова зала на ІІІ поверсі.

На засідання колегії районної державної адміністрації запрошуються члени колегії районної державної адміністрації, міський, селищні та сільські голови, начальники відділів, завідувачі секторів, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, засоби масової інформації.