До уваги шукачів роботи - можливості працевлаштування в Ізраїлі

Між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль з метою посилення та зміцнення дружби і співробітництва між обома державами укладена Угода про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

«Тимчасове працевлаштування» означає законне працевлаштування громадянина України в Ізраїлі в конкретній галузі роботодавцем, у якого є дійсний дозвіл на працевлаштування іноземних працівників, виданий Урядом Держави Ізраїль відповідно до  законодавства Ізраїлю, положень, правил, процедур і рішень Уряду Держави Ізраїль на обмежений період часу, після якого громадянин України повинен залишити Ізраїль.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

1)           опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка

деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;

2)              арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати

плани будівництва;

3)           лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною

плиткою);

4)           штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

1)           володіння  професійними  навиками  зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур;

2)           є громадянином України;

3)           вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);

4)           ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

5)           не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

6)           не має судимості;

7)           має бути  фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

За додатковою інформацією звертайтесь до Цюрупинського районного центру зайнятості за адресою: м. Олешки, вул. Крилова, 71.

Провідний фахівець

з профорієнтації

Цюрупинськогорайонного

центру зайнятості                                                                    Н.В.Бондарева