18 червня - День медичного працівника

Шановні працівники сфери охорони здоров’я!

Від усієї душі і з великою повагою вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Зайве говорити, якою важливою є ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

А тому професія лікаря, середнього медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Місія ця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму, адже на озброєнні у вас не завжди є в достатній кількості лікарські засоби або сучасне діагностичне та лікувальне обладнання.

Віримо, що завдяки вашій праці найкращі традиції медицини будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України.

Висловлю найтепліші слова вдячності усім вам, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Усіх, лікарів, медсестер, молодший медичний персонал, ветеранів охорони здоров'я вітаю із професійним святом, та бажаємо вам, вашим родинам, вашим пацієнтам міцного здоров’я, безмежних життєвих можливостей, сімейного затишку та щирої поваги близьких, колег та суспільства!

Голова районної державної адміністрації                                    О.В. Кравченко-Скалозуб