Події

До уваги сільгосптоваровиробників!

Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”  (АТ "Укрексімбанк")  пропонує кредити на придбання сільськогосподарської техніки за  програмою «Білоруський імпорт» з компенсацією відсоткової ставки Урядом Білорусії.

Метою кредитування є придбання нових товарів, які вироблені у Республіці Білорусь та реалізуються на території України, згідно з Переліком організацій та товарів, що виробляються в Республіці Білорусь, на придбання яких видаються кредити. Кредит на купівлю кожної одиниці товару  може бути наданий позичальнику у межах Договору  не більше одного разу. Розмір компенсації -   2/3 облікової ставки НБУ, що діє на дату видачі кредиту, але не більше 8%, ставка по кредиту з урахуванням компенсації – 10,5%, власний внесок - від 15%, строк кредитування – від 1 до 3 років, Комісії Банку -  комісія за управління кредитом 0,1% від суми кредиту (сплачується щомісячно), перелік продавців імпортної білоруської техніки розміщено на сайті eximb.com (http://www.eximb.com/ukr/sme/loans/belarusian-imports/?f=sme).

За детальним роз’ясненням умов програм можна звертатись до філії                            АТ „Укрексімбанк”  за адресою: м. Херсон, вул. Я.Мудрого, 46 (вхід з вул. Белінського) тел. 0552-42-50-46, 42-54-45, 050-836-35-65 – Вересова Марина Владиславівна, 066-513-17-61 – Федіна Інна Валентинівна, Відділення у м. Нова Каховка, просп.. Дніпровський,21/2а, 066-435-20-13 – Масюткіна Ірина Вікторівна.

 

 

 

                                                                            Відділ агропромислового розвитку                       

                                                                            Олешківської РДА