До відома учасників АТО!!!

Управління соціального захисту населення запрошує учасників антитерористичної операції Олешківського району пройти безкоштовну психологічну реабілітацію  в рамках державної програми про надання послуг психологічної реабілітації учасникам анти терористичної операції  протягом  2016 року.

Термін путівки – 14 днів. Путівка включає: психологічну реабілітацію, проживання, 3-х разове харчування, басейн, спортзал.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ХИРІВ – РЕНТ – ІНВЕСТ»   82060, Україна, Львівська обл., м. Старосамбірський район   м. Хирів, вул. Добромильська, 5, оф.1

Відео комплексу (перейти по силці): https://www.youtube.com/watch?v=e4HshYwXAjg&feature=youtu.be

Комплекс   знаходиться за адресою: Львівська обл. Старосамбірський р-н., м.Хирів, вул. Б.Хмельницького,7. в  Прикарпатському  краї,  в прикордонній  зоні  в місті Хирів  (в  10  км  від Польщі  та  100  км  від Львову), комплекс розташований в лісовій зоні в екологічно чистому місці на тереторії площею  23  гектари.  Комплекс  вабить  своєю неповторністю,  живописними краєвидами  та  особливою  атмосферою,  а  великий  СПА-центр  допоможе позбутися  стресу,  який  супроводжує нас  у буденному житті .

Комплекс  надає  унікальні  можливості  для  проходження психологічної реабілітації, оздоровлення, неповторного відпочинку протягом всього року.

Комплекс включає в себе:

• комфортабельні 2-містні номера (санвузол в номері)

• комфортабельні 4-містні номера (санвузол в номері)

• СПА центр з басейном та банями (2000 м2)

• Спортивний басейн 25 метрів на 4 доріжки

• Спортивний зал 714 м2 (17 х 42 х 8)

• Тренажерний зал 220 м2

• Відкриті спортивні площадки

• Банкетний зал – 440 м2 (37 х 12)

• Ресторан ( 3-х разове повноцінне харчування)

За довідками звертатись до управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрації м.Олешшя, вул. Гвардійська б.6 каб.№12, телефон 45725, контактна особа Кірюшина Ірина Сергіївна.