Події

Херсонці висаджуватимуть лісові сосни 31 березня!

20/03/2018

Проведення заходу з висадки трьох тисяч соснових саджанців за будівлею Херсонського лісового господарства (кінцева зупинка Антонівки) перенесене з 24 на 31 березня о 10.00 через погіршення погодних умов.

Детальніше...

Я МАЮ ПРАВО!

20/03/2018

Загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

 

Необхідно знати !

Пам`ятка щодо відповідальності за несплату аліментів на дитину

Пам`ятка добросусідство та засоби захисту земельної ділянки

Пам`ятка щодо судового оскарження дій, рішень чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень

Пам`ятка щодо надання термінової одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Пам`ятка щодо безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадян

Пам`ятка про пільги учасникам бойових дій у сфері житлово-комунальний послуг та зв’язку

Пам`ятка з питань оскарження рішень, дій чи бездіяльності сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів

Детальніше...

Для отриманням кваліфікованої правової допомоги звертайтеся!

Олешківське бюро правової допомогиХерсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає кваліфіковану правову допомогу за адресою:

м. Олешки, вул. Гвардійська, 4 (приміщення райспоживспілки). 

Графік роботи щоденно з 08.00 до 17.00 без перерви на обід (крім суботи та неділі). Контактні телефони +38 (068) 364 86 29, (05542) 2 10 80.

 

 До бюро правової допомоги в Олешках звернулось понад тисячу громадян

Протягом 2017 року до Олешківського бюро правової допомоги Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 1 318 клієнтів за отриманням безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, з них повторно 974 особи. За вказаний період 1 264 клієнтам Бюро надало роз’яснення та консультації діючого законодавства, видало 54 накази про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Спеціалісти Бюро здійснили 14 виїзних прийомів громадян на території сільських рад Олешківського району для забезпечення доступності надання безоплатної правової допомоги особам, які через різні причини не мали змоги прибути в м. Олешки

Для своєчасного отриманням кваліфікованої правової допомоги пропонуємо звертатися до Олешківського бюро правової допомоги Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адреса Бюро: м. Олешки, вул. Гвардійська, 4 (приміщення райспоживспілки). Графік роботи щоденно з 08.00 до 17.00 без перерви на обід (крім суботи та неділі). Контактні телефони +38 (068) 364 86 29, (05542) 2 10 80.

Мін’юст запустив проект «я маю право! на захист бізнесу від тиску правоохоронних органів»

Детальніше...

У межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок для захисту прав підприємців та бізнесу від тиску правоохоронних органів, зокрема, під час обшуків.

Вже розроблено перші інформаційні матеріали, які можна знайти на сайті «Я МАЮ ПРАВО!» pravo.minjust.gov.ua. У них детально розписана процедура обшуку згідно із новим законом «МаскиШоуСтоп»: алгоритм дій, права і обов‘язки як представників бізнесу, так і правоохоронних органів.

Також у рамках проекту заплановано спільно з Європейською бізнес-асоціацією, Радою бізнес-омбудсмена та Американською торговельною палатою здійснювати постійний моніторинг кількості скарг від підприємців на тиск з боку правоохоронних органів. Окрім того, заплановані заходи щодо роз’яснення правових механізмів реєстрації, ведення та закриття бізнесу, захисту бізнесу від рейдерських захоплень, роз’яснення прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами та захисту від їхніх зловживань.

Фахівці органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги пояснюватимуть, які документи повинен вимагати підприємець у правоохоронців, що прийшли до нього з обшуком, як діяти під час обшуку, які права має адвокат. Особлива увага буде зосереджена на здійсненні правоохоронцями обов‘язкової відеофіксації процесу обшуку, як цього вимагає вищезгаданий закон.

«Коли громадяни знають і вміють захищати свої права – це ознака сформованого й відповідального демократичного суспільства. Саме таку мету ставлять перед собою правоосвітні проекти Мін’юсту. Сподіваюсь, вони підвищать правосвідомість українців, зроблять їх більш юридично обізнаними та проактивними», – сказала Олена Сукманова, заступник Міністра юстиції.

Вона також зазначила, що найближчим часом очікується прийняття Кабінетом міністрів постанови про створення в усіх регіонах комісій, які розглядатимуть випадки порушень прав підприємців та бізнесу з боку правоохоронних органів. До цих комісій увійдуть представники місцевої влади, правоохоронців, громадськості та правозахисних організацій.

Джерело

 

 

2 березня 2018 року в залі засідань районної ради відбудеться XXІХ позачергова сесія

28/02/2018

Повідомлення про скликання ХХІХ позачергової сесії Олешківської районної ради VІІ скликання

Детальніше...

Відбудеться прем`єрний показ документального фільму «Бранці Кремля»

27/02/2018

Мешканців Херсонщини запрошують на безкоштовний показ документальної стрічки «Бранці Кремля» про події окупації Криму та українців, які по неволі стали заручниками кремлівської влади.

Детальніше...

23 лютого 2018 року відбудется щорічний звіт голови районної державної адміністрації !

16/02/2018

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності   райдержадміністрації 23 лютого 2018 року відбудется щорічний звіт голови районної державної адміністрації  про проведену роботу.

Детальніше...