Події

23 червня - День Державної служби

22/06/2017

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Детальніше...

ЗАПРОШУЄМО ВШАНУВАТИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ

21/06/2017

22 червня, о 09.00, у Парку Славим. Олешки відбудеться мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Детальніше...

До уваги керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств нагадування!

19/06/2017

Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на людину і навколишнє середовище сільськогосподарські підприємства повинні суворо дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з ними.

Детальніше...

18 червня - День медичного працівника

16/06/2017

Шановні працівники сфери охорони здоров’я!

Від усієї душі і з великою повагою вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Детальніше...

До уваги сільгосптоваровиробників!

16/06/2017

Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”  (АТ "Укрексімбанк")  пропонує кредити на придбання сільськогосподарської техніки за  програмою «Білоруський імпорт» з компенсацією відсоткової ставки Урядом Білорусії.

Детальніше...

До уваги суб’єктів агропромислової галузі !

16/06/2017

Аграрний Центр БРІДЖЕС (АДЦ БРІДЖЕС) оголошує набір Українських компаній та фермерських господарств на участь у новому пілотному проекті, який спрямований на підвищення обсягів виробництва аграрної продукції та її якості, встановлення зв’язків між виробниками та торгівельними і фінансовими установами.

Детальніше...

Шановні мешканці району !

15/06/2017

          В зв’язку із проведенням виплати невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалю-вального сезону) 100куб.метрів природного газу або вартості 150кВт електричної енергії Управління соціального захисту населення запрошує звернутися до Управління за адресою: м.Олешки, вул. Гвардійська, 6, відділ державних соціальних допомог кабінет №3.

Детальніше...

Ботулізм – як можна убезпечити себе і близьких від цього важкого захворювання.

12/06/2017

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі 1 летальний та пов’язані з вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

Детальніше...

Потрібна допомога !!!

08/06/2017

Звернення до всіх небайдужих людей з проханням надання фінансової допомоги на лікування

Детальніше...

Увага! У Херсонській області працівниками Міністерства внутрішніх справ України буде проведено виїзний прийом громадян

06/06/2017

09 червня 2017 року із 09.00 до 11.00 у приміщенні Олешківського відділу поліції за адресою: вул. Центральна, 36, м. Олешки, Херсонської області відбудеться виїзний прийом громадян працівниками Міністерства внутрішніх справ України, повідомляється на сайті Національної поліції в Херсонській області.

Детальніше...

Знищуйте амброзію полинолисту – небезпечний карантинний бур’ян!

06/06/2017

Амброзія полинолиста (AmbrosiaartemsiifoliaL.) – один з небезпечних карантинних бур’янів. Засмічує всі польові культури, особливо просапні і ярі зернові, а також овочеві, плодові, виноград, пасовища, зарості чагарників, щільно росте на узбіччях доріг, берегах зрошувальних каналів, ставків і річок, на пустирях та інших необроблюваних землях. Через свою шкодочинність і негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед рослин алергенів. 

Детальніше...

Потрібна допомога!

06/06/2017

Звернення до всіх небайдужих людей з проханням надання фінансової допомоги на лікування.

Детальніше...

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил безпеки під час відпочинку на природі!

06/06/2017

4 червня проїжджаючи по Мелітопольській трасі на повороті до с. Казачі Лагері  Олешківського району директор заводу «Проторус» Босакевич В’ячеслав о 12:20 побачив як горить суха трава у лісовому масиві. Він відразу зателефонував до Служби порятунку за номером «101».

Детальніше...

«Свято великого футболу»

02/06/2017

Детальніше...Нарешті наше місто дочекалося свята «великого» футболу на стадіоні «Старт» в черговій календарній грі Чемпіонату України серед жіночих команд І ліги зустрінуться ФК «Восход» Стара Маячка, Олешківського району та ФК «Маріупольчанка» місто Маріуполь.

Детальніше...