Олешківська райдержадміністрація підтримала ініціативу громади м. Олешки та запрошує до обговорення

c_100_100_16777215_00___images_dece11-1.jpgОлешківська районна державна адміністрація, позитивно оцінює місцеву ініціативу громади міста Олешки щодо ініціювання добровільного об'єднання, яка стартувала 13 травня цього року.

З метою належного виконання Указу Президента України від №545/2016 «Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік», районна державна адміністрація активізувала свою роботу із надання методичної та консультативної допомоги з питань добровільного об'єднання територіальних громад.

Задля налагодження зворотного зв'язку з громадськістю, районною державною адміністрацією вже на цьому тижні заплановано провести ряд заходів у форматі відкритих зустрічей.

Так, 18 травня на базі  спеціалізованої Олешківської  загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ст. (актова зала, початок о 14.00) відбудеться фахова дискусія серед освітян щодо реалізації державної політики та формування освітнього округу та опорних шкіл майбутньої громади.

19 травня на базі Олешківської районної лікарні (актова зала, початок о 13:00)відбудеться професійне обговорення питання збереження комунальних закладів медичного профілю та підвищення якості надання медичних послуг.

Під час заходу відбудеться презентація концепції децентралізації влади на місцях, розглядатимуться питання управління освітою в умовах процесу об’єднання територіальних громад (окремо по напрямках: загальноосвітні, дошкільні, позашкільні навчальні заклади), надання медичних послуг (окремо понапрямках: первинна, вторинна ланка охорони здоров’я, стоматологія) та  успішні практики функціонування ОТГ, відбудеться обмін думками.

До участі в обговореннях запрошуються депутати всіх рівнів, голови районної та місцевих рад,  представники трудових колективів, профспілкових організацій, засобів масової інформації, громадськість.