В Олешках відбулося громадське обговорення питання про добровільне об’єднання територіальних громад

c_100_100_16777215_00___images_cV930Bbp3RY(1).jpgМинуло два роки як набрав чинності Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який дав офіційний старт укрупненню громад в Україні. Відповідно до цього Закону, об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст має відбуватися на добровільній основі.

11 травня 2017 року в великій залі Центру культури та дозвілля відбулися громадські обговорення з питання добровільного об’єднання територіальних громад – міста  Олешки, селища Підлісного, сіл Підстепне та Солонці, Козачі Лагері в Олешківську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Олешки.

Ініціатором проведення даного заходу стала Олешківська міська рада.c_100_100_16777215_00___images_OUGj14mLILc.jpg

Участь у громадських слухань взяли в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Бутрій Дмитро, заступник голови облдержадміністрації Рищук  Євген, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Короленко Віктор, перший заступник голови районної державної адміністрації Буганов Костянтин, представники Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, члени територіальної громади м. Олешки, села Саги, селища Пойми, депутатів обласної, районної та міської рад, представники трудових колективів та громадськості, ЗМІ.

Про процес добровільного об’єднання територіальних громад, його перспективи, економічні сторони майбутнього об’єднання присутнім доповідали в.о. першого заступника голови облдержадміністрації та перший заступник голови райдержадміністрації, представники регіонального відділенні АМУ та інші.c_100_100_16777215_00___images_A-GSzWMiXO8(1).jpg

Учасники обговорення мали змогу поділилися своїми думками щодо добровільного об’єднання громад, внести пропозиції, отримати відповіді на запитання.

В результаті обговорення із 303 зареєстрованих на громадських обговореннях «за» створення ОТГ з адміністративним центром в м. Олешки проголосували 89 громадян  із 152 необхідних для прийняття рішення.c_100_100_16777215_00___images_3F-nK-fSt4k.jpg

Фото Андрій Андрієв