Серед головних пріоритетів діяльності Уряду на 2017 рік – продовження реформи децентралізації

15036749_1365340800145512_6859873385450232219_n.jpg10 листопада під час робочого візиту на Херсонщину Володимир Гройсман повідомив про основні пріоритети в роботі Уряду України на наступний рік.

Головним пріоритетом у 2017 році залишається реформа децентралізації. За словами Прем’єр-міністра України, в наступному році в більшості місцевих рад не буде дотаційних бюджетів.

Серед інших пріоритетів він виділив наступні.

Збільшення будівництва доріг, для чого в новому бюджеті вже передбачено до 35 млрд грн.

Збільшення зарплат вчителів, медиків та мінімальної зарплати.

Виділення 6 млрд грн на онкохворих  і взагалі зменшення цін на ліки. Вартість ліків в Європі в перерахунку на діючу речовину удвічі менше ніж в Україні. «Ми виявили лікарські препарати з націнкою у 700 відсотків», – зазначив він. Така ситуація виникла через, те що імпорт ліків контролюють декілька фірм, зацікавлених у такому стані справ, і В.Гройсман пообіцяв з цим боротися.

Очільник Уряду повідомив, що завдяки їх зусиллям більше порядку стало і на митниці. Це ще один з пріоритетів в роботі Уряду на наступний рік. «На сьогодні вже є перевиконання бюджету з надходжень від митниці на 3,5 млрд, але тут є ще над чим працювати», – зазначив В.Гройсман. Боротьба триватиме з так званим «сірим імпортом», який «вбиває» власного виробника.

Керівник Кабміну поділився з присутніми гарною новиною, що чеське підприємство «Шкода» планує розширити виробництво автомобілів в Україні, що дасть змогу наповнити авторинок  та забезпечить робочі місця українцям

Джерело: http://khoda.gov.ua/sered-golovnix-prioritetiv-diyalnosti-uryadu-na-2017-rik-prodovzhennya-reformi-decentralizaci%d1%97/