Відбулися зустрічі із жителями окремих сіл району щодо створення об’єднаної територіальної громади

25/05/2017

Детальніше... В рамках місцевої ініціативи з об'єднання громад, 24 та 25 травня, відбулося ряд зустрічей  радника голови обласної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку Олешківського районуКравченко-Скалозуб О.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з громадами сіл Костогризове, Раденськ та Козачі Лагері.

Детальніше...

Олешківська райдержадміністрація підтримала ініціативу громади м. Олешки та запрошує до обговорення

15/05/2017

Детальніше...Олешківська районна державна адміністрація, позитивно оцінює місцеву ініціативу громади міста Олешки щодо ініціювання добровільного об'єднання, яка стартувала 13 травня цього року.

Детальніше...

В Олешках відбулося громадське обговорення питання про добровільне об’єднання територіальних громад

12/05/2017

Детальніше...Минуло два роки як набрав чинності Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який дав офіційний старт укрупненню громад в Україні. Відповідно до цього Закону, об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст має відбуватися на добровільній основі.

Детальніше...

Серед головних пріоритетів діяльності Уряду на 2017 рік – продовження реформи децентралізації

12/11/2016

Детальніше...10 листопада під час робочого візиту на Херсонщину Володимир Гройсман повідомив про основні пріоритети в роботі Уряду України на наступний рік.

Детальніше...

Про роботу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Олешківського району щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

01/11/2016

       Сьогодні в Україні впроваджується масштабна реформа, спрямована на децентралізацію державного управління та створення дієвого місцевого самоврядування.

Детальніше...

Ми не дамо знищити вже розпочату реформу децентралізації на Херсонщині

31/08/2016

Детальніше...Під таким гаслом 30 серпня пройшла робоча зустріч представників територіальних громад області, які об’єднуються та громадських організацій, що підтримують цей процес.

Детальніше...

Дмитро Бутрій: Децентралізація реальний шанс для громад на європейське майбутнє

01/08/2016

Детальніше...Сьогодні перед нашою державою стоїть багато проблем, які не вирішувалися протягом 25 років її існування. Їх можна вирішити, провівши швидкі радикальні реформи. Однією з таких нагальних проблем є підвищення ролі територіальних громад у розв’язанні місцевих питань життєзабезпечення населення. Для вирішення цього складного завдання зараз проводиться реформа децентралізації місцевого самоврядування. Щоб дізнатися як проходить вона в області ми звернулися до виконуючого обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації Бутрія Дмитра Стефановича, який курує питання проведення децентралізації в області.

Детальніше...

Абрикосівська та Подокалинівська сільські ради Олешківського района долучилися до «децентралізаційного марафону»

22/07/2016

Детальніше...20 липня робоча група Олешківської райдержадміністрації продовжила зустрічі з громадами Олешківського району з питання добровільного обєднання територіальних гомад. На цей раз зустріч відбулась з активом громад сіл Подо-калинівка, Стара Маячка та Абрикосівка.

Детальніше...

Обговорено утворення Великокопанівської об’єднаної територіальної громади Олешківського района

19/07/2016

Детальніше...З метою кращої поінформованості населення стосовно процесу децентралізації, що розпочався у нашій країні після прийняття 5 лютого 2015 року Закону України ”Про добровільне об’єднання територіальних громад”,  у населених пунктах Олешківського району проходять зібрання за участі представників влади району, сільської влади  та громадськості.

Детальніше...

В Олешківському районі активізувався процес децентралізації

14/07/2016

Детальніше...З метою забезпечення інформаційної, організаційної та методичної підтримки добровільного об’єднання територіальних громад району, 13 липня 2016 року в с. Великі Копані Олешківського району, відбулася зустріч з питання добровільного об’єднання територіальних громад.

Детальніше...

В Олешківській райдержадміністрації обговорено об’єднання громад

11/07/2016

Детальніше...08 липня 2016 року перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Буганов провів нараду з питань соціально економічного розвитку та добровільного об’єднання територіальних громад Олешківського району, участь в якій взяли начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Наталія Свірко, начальник фінансового управління Майя Карпеш, голови Олешківської міської, Солонцівської, Підстепненської та Козачелагерської сільських рад, представники обласного офісу реформ та ЗМІ.

Детальніше...

Процес утворення територіальних громад в Цюрупинському районі обговорено в ОДА

08/04/2016

Детальніше...7 квітня 2016 року в обласній державній адміністрації відбулась робоча нарада з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Детальніше...

В райдержадміністрації відбулась нарада з питання утворення територіальних громад

06/04/2016

Детальніше...Сьогодні, 6 квітня, в районній державній адміністрації проведено робочу нараду з питань добровільного об’єднання територіальних громад району.

Детальніше...

Більше коштів субвенції із Держбюджету-2016 отримають громади, що об’єднались із сільськими територіями, – Геннадій Зубко

10/02/2016

Детальніше...У Державному бюджеті на 2016 рік передбачено субвенцію 1 млрд. грн. на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілятимуться в залежності від площі сільської території та сільських жителів – чим більша кількість сільських жителів та площа сільської території тим більший обсяг субвенції для об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

Польські експерти поділились з майбутніми громадами Херсонщини практичним досвідом впровадження реформи децентралізації

24/09/2015

Детальніше...23 вересня, на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар «Польський досвід та український шлях до децентралізації – питання відповіді», на якому польські експерти та практики місцевого самоврядування Едита Кучма, Казімєж Воланьскі та Павел Ментельскі поділились з присутніми досвідом адміністративної реформи в їх країні.

Детальніше...