Держземагентство

Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління Пенсійного фонду.

c_100_100_16777215_00___images_30_09_14.jpgДругий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день.

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, пріоритетними та найважливішими завданнями для управління Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі залишаються забезпечення вчасної та в повному обсязі виплати пенсій і грошових допомог  17691 громадянам міста та району.

Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності управління. Для кожного спеціаліста найважливіше, щоб люди поважного покоління, які звертаються за консультаціями, отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і, насамперед, залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування.

Під особливою увагою спеціалістів знаходяться учасники війни, яких на обліку в управлінні перебуває  – 1101 осіб,  учасники бойових дій – 139 осіб, інваліди війни – 102 осіб, члени сімей загиблих та померлих ветеранів війни – 263 особи, ветерани війни нагороджені орденами та медалями у період бойових дій - 206.

Звичайно, події ,які відбуваються нині в країні змінили життя кожного. Окупація Криму, військові дії на Донбасі- усе це стало шоком, горем, бідою. Перші звернення  переселенців  з Криму за виплатою пенсій почались вже з кінця березня. Саме „пенсійникам” найчастіше доводиться спілкуватись з розгубленими людьми, а їх уже на сьогодні звернулось 121громадян. Найгостріше питання, яке турбує пенсіонерів-біжінців: Коли іяк можна отримати пенсію?  Фахівці Фонду одразу реагують на звернення пенсіонерів-переселенців і сприяєму вирішенні їхнього пенсійного забезпечення.

Керівництво та фахівці завжди відкриті для спілкування з тими, хто цього потребує найбільше, тому систематично проводяться виїзні прийомні громадян за місцем їх проживання. Для людей, які не мають можливості безпосередньо прийти на прийом до спеціаліста, щоденно діє „гарячателефонналінія”за номером4-40-39,завдяки чому громадяни мають можливість отримати необхідну інформацію в оперативному режимі, а фахівці управління – миттєво відреагувати на ту чи іншу проблему громадянина. Також пенсіонери мають можливість повсякденно отримати консультацію, звернувшись до громадської приймальні.

З 2014 року в управлінні надаються послуги в режимі Skype (Інтернет-приймальня). Виграш від такого дистанційного спілкування очевидний: консультації та роз’яснення пенсійного законодавства  можна отримати в режимі он-лайн.

Свято Міжнародного дня людей похилого віку стало чудовим приводом ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню. Колектив управління Пенсійного фонду України  в Цюрупинському районі  щиро вітає всіх пенсіонерів зі святом, бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, радісних подій у житті, матеріального добробуту та довголіття.