Держземагентство

Держземагентство

Відділ Держземагентства у Цюрупинському районі Херсонської області
вул.Енгельса, 33, м.Цюрупинськ, 75100, тел. 2-35-43, 4-51-72
Начальник: Перерва Владислав Григорович
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прийомні дні : понеділок – п’ятниця з 8.00- 17.00 (обідня перерва з 12.00-13.00)

З 01.01.2015 р. набирають чинності пункти 33-46 переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, що затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Розпорядженням Цюрупинської районної державної адміністрації від 27.11.2013 р. № 529 утворено Центр надання адміністративних послуг Цюрупинської районної державної адміністрації Херсонської області, який розташований за адресою: Херсонська  обл., м. Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 24.

Режим роботи: Понеділок, середа, п’ятниця, субота –  з 8.00 до 15.00;

вівторок, четвер – 3 08.00 до 20.00. без перерви на обід.

Телефон/факс, адреса електронної пошти та тел. (05542) 2 17 68

факс: (05542) 4 58 28

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

         Перелік адміністративних послуг Відділу Держземагентства у Цюрупинському районі Херсонської області, які з 01.01.2015 р. будуть надаватись через Центр надання адміністративних послуг Цюрупинської районної державної адміністрації Херсонської області:

1) Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (безоплатно).

2) Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою (безоплатно).

3) Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (безоплатно).

4) Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю) (безоплатно).

5) Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу (безоплатно).

6) Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (безоплатно).

7) Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу (безоплатно).

8) Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (безоплатно).

9) Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації (вартість 31 грн.).

10) Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (вартість 53 грн.).

11) Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) (вартість 71 грн.).

Для отримання більш детальної інформації з даних питань громадяни можуть звернутися до Відділу Держземагентства у Цюрупинському районі Херсонської області за адресою: м. Цюрупинськ, вул. Енгельса, 33 тал. 2-35-43, 4-51-72.


ПОСЛУГИ:


Що таке інформаційна картка та технологічна картка?
ЗАКОН УКРАЇНИ Про адміністративні послуги
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 32, ст.409)
{Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 399-VII від 04.07.2013, ВВР, 2014, № 14, ст.255
№ 1197-VII від 10.04.2014, ВВР, 2014, № 24, ст.883}

Стаття 8. Інформаційна і технологічна картки адміністративної послуги

1. Суб’єктом надання адміністративних послуг на кожну адміністративну послугу, яку він надає відповідно до закону, затверджуються інформаційна і технологічна картки, а у разі якщо суб’єктом надання є посадова особа, - органом, якому вона підпорядковується.

2. Інформаційна картка адміністративної послуги містить інформацію про:
1) суб’єкта надання адміністративної послуги та/або центр надання адміністративних послуг (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту);
2) перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформацію про умови чи підстави отримання адміністративної послуги;
3) платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу;
4) строк надання адміністративної послуги;
5) результат надання адміністративної послуги;
6) можливі способи отримання відповіді (результату);
7) акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги.
Інформаційна картка адміністративної послуги розміщується суб’єктом надання адміністративних послуг на його офіційному веб-сайті та у місці здійснення прийому суб’єктів звернень.

3. Технологічна картка адміністративної послуги містить інформацію про порядок надання адміністративної послуги.
У технологічній картці адміністративної послуги зазначаються:
1) етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги;
2) відповідальна посадова особа;
3) структурні підрозділи, відповідальні за етапи (дію, рішення);
4) строки виконання етапів (дії, рішення).

4. Вимоги до підготовки технологічної картки адміністративної послуги визначаються Кабінетом Міністрів України. 

 

Оголошення

         На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

Відповідно до рекомендацій Держгеокадастру доведених листом від 01.03.2016 № 22-28-0.13-3543/2-16, начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Шапрана І.А. озвученої під час виробничої наради з керівниками територіальних органів Держгеокадастру у Херсонській області 03.03.2016 р., враховуючи природно-кліматичні умови особливості ведення землеробства на території Херсонської області, рекомендовано під час перегляду орендної плати та передачі в оренду богарних, малопродуктивних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності встановлювати розмір орендної плати не нижче 4% від нормативної грошової оцінки, для решти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності рекомендовано застосовувати розмір орендної плати не нижче 8% від нормативної грошової оцінки.

 

Інформаційна довідка

 щодо отримання у власність земельних ділянок учасниками АТО

         Відділ Держгеокадастру у Цюрупинському районі Херсонської області повідомляє, що станом на 14.09.2016 р. на території Олешківського району учасниками антитерористичної операції подано 218 заяв на отримання земельних ділянок. На 28 земельних ділянках по розробленим і погодженим проектам землеустрою прийняті рішення і надані накази Олешківської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Загальна площа земельних ділянок на території району, зарезервованих для передачі у власність учасникам антитерористичної операції - 316,7277 га.

В.о. начальника, Сагайдак М.К.